• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 apr. 20:00Nieuwegein DMW1 (d) - DSOV DMW1 (d)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    2 mei. 20:30Nieuwegein DS1 (d) - Wasmeer DS1 (d)Sporthal Galecop
    22 mei. 19:00Auto Smeeing/BDC DMW1 (d) - Nieuwegein DMW1 (d)Sporthal de Engh
    25 mei. 15:40Wasmeer D1# (g) - Nieuwegein D2 (g)Wasmeer/Sportpark Anna's Hoeve (V)
    25 mei. 16:45Nijenrodes E2# (g) - HV Nieuwegein E4 (g)Stinzenhal
    25 mei. 17:00Nieuwegein E1 (g) - HVBS E1# (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    25 mei. 17:45HVBS DB1 (d) - Nieuwegein DB1 (d)HVBS/Sportpark De Vinken (V)
    25 mei. 17:45Nijenrodes E1 (g) - Nieuwegein E3# (g)Stinzenhal
    25 mei. 17:55HV Nieuwegein D1 (g) - HVBS D2 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 10:00Nieuwegein F1 (g) - Leidsche Rijn F2 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 10:00Nieuwegein F3# (g) - Nijenrodes F1 (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 10:00Nieuwegein F2 (g) - Auto Smeeing/BDC F1 (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 10:20Leidsche Rijn F1 (g) - Nieuwegein F1 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 10:20Houten F1 (g) - Nieuwegein F2 (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 10:20Celeritas F1 (h) - Nieuwegein F3# (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 10:40Fortissimo F1 (g) - Nieuwegein F1 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 11:00Nieuwegein F1 (g) - Fortissimo F2 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 11:00Nijenrodes F1 (g) - Nieuwegein F2 (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 11:00Auto Smeeing/BDC F1 (g) - Nieuwegein F3# (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 11:20Nieuwegein F3# (g) - Houten F1 (g)Sporthal The Dome
    26 mei. 11:20Nieuwegein F2 (g) - Celeritas F1 (h)Sporthal The Dome
    26 mei. 11:30Nieuwegein E2# (g) - HCLB E1 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 12:25Nieuwegein D3 (g) - Shot '73 D1# (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 12:30RKDES HB1# (h) - Nieuwegein HB1 (h)Proosdijhal
    26 mei. 13:00HV Fidelitas E1 (g) - Nieuwegein E5 (g)Fidelitas (V)
    26 mei. 13:15Nieuwegein E6 (g) - Nijenrodes E3 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 14:10Nieuwegein D4 (g) - Shot '73 D2 (g)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    26 mei. 15:00Nieuwegein GC1 (g) - Shot '73 GC1# (h)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)
    28 mei. 20:00Nieuwegein DMW1 (d) - HVBS DMW1 (d)Nieuwegein/Sportpark Galecop (V)